iHealth HS6 iHealth Core Wireless Body Composition Scale HS6

Analizator składu ciała iHealth HS6 to nowoczesne i funkcjonalne narzędzie do kontroli naszego zdrowia poprzez systematyczne dokonywanie pomiarów różnych ważnych parametrów naszego organizmu.

Urządzenie wyposażone jest w bezprzewodowy system przesyłania danych do urządzeń mobilnych.

HS6 mierzy takie parametrów, jak: masa ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, masa mięśniowa, masa kostna, beztłuszczowa masa ciała, wskaźnik masy ciała (BMI), tłuszcz trzewny – stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych w jamie brzusznej (VFR), dzienny pobór kalorii oraz zawartość wody w organizmie. Urządzenie iHealth mierzy również poziom temperatury oraz wilgotności pomieszczenia.

Dane są wyświetlane na dużym i czytelnym wyświetlaczu oraz automatycznie wysyłane do bezpłatnej aplikacji iHealth MyVitals. Oprogramowanie służy jako spersonalizowane narzędzie pozwalające przeglądać nasze wyniki w czasie, w formie przejrzystych i czytelnych grafów czy wykresów. Waga łączy się za pomocą WiFi z domowym routerem, za którego pośrednictwem przesyła i magazynuje na bezpłatnej chmurze nasze dane, do których zawsze i wszędzie będziemy mieć dostęp, po połączeniu naszego urządzenia mobilnego z internetem. Nawet jeśli chwilowo nie możemy połączyć się z siecią, nasza waga zapamięta do 200 pomiarów użytkownika. Urządzenie jest łatwe i intuicyjne w instalacji oraz późniejszym użytkowaniu.

Categories:   Technologia

Comments

Sorry, comments are closed for this item.