Logitech MX Anywhere 2

Ta mysz bezprzewodowa jest wystarczająco mała, aby zabrać ją w dowolne miejsce. Została zaprojektowana tak, aby pomóc w wykonywaniu Twoich zadań.  Możesz połączyć się z systemem Windows i komputerem Mac przy użyciu picoodbiornika Unifying lub technologii bezprzewodowej Bluetooth Smart. Sparuj mysz MX nawet z trzema komputerami i przełączaj się między nimi jednym naciśnięciem przycisku. Przewijaj łatwiej i szybciej długie dokumenty lub strony internetowe. Lub naciśnij kółko i przełącz w tryb kliknięcie po kliknięciu, który umożliwia precyzyjną nawigację. Jedna minuta ładowania pozwala pracować przez godzinę. Po pełnym naładowaniu mysz działa nawet dwa miesiące. Mysz jest gotowa do użycia natychmiast po wyjęciu z opakowania.

  • Śledzenie ruchów praktycznie na każdej powierzchni: laserowe śledzenie ruchów Darkfield™ zapewnia płynną kontrolę na praktycznie dowolnej powierzchni, łącznie ze szkłem i innymi błyszczącymi powierzchniami.
  • Błyskawiczne przewijanie: przewijaj łatwiej i szybciej długie dokumenty lub strony internetowe. Lub naciśnij kółko i przełącz w tryb kliknięcie po kliknięciu, który umożliwia precyzyjną nawigację.

Categories:   Technologia

Comments

Sorry, comments are closed for this item.