Michael Kors Access

MKT5001 to smartwatch z serii Access, opartej na oprogramowaniu Android Wear. Precyzyjny kwarcowy mechanizm został zamknięty w różowo-złotej, stalowej kopercie, zawieszonej na klasycznej bransolecie w tym samym odcieniu, dzięki czemu zegarek jest solidny i wytrzymały. O sile smartwatcha decydują przede wszystkim wbudowany w niego szereg aplikacji i udogodnień:

  • Cyferblat– dzięki zainstalowaniu dotykowego ekranu, można w dowolny sposób ustawiać wygląd wyświetlacza, zależnie od swojego nastroju, czy poczucia estetyki,
  • Bluetooth – bez najmniejszych problemów łączy się ze smartfonami, wyposażonymi w systemy Android oraz iOS,
  • Powiadomienia z telefonu – po sparowaniu z naszym smartfonem, będziemy otrzymywać powiadomienia odnośnie sms-ów, telefonów, maili, jak również polubieniach zdjęć w portalach społecznościowych,
  • Sterowanie odtwarzaczem muzycznym – za pomocą zegarka, możemy dowolnie zmieniać muzykę w aplikacjach, takich jak Spotify czy też Apple Music.

Dzięki bieżącym aktualizacjom, system będzie stawał się coraz lepszy i bardziej do nas przystosowany, dzięki czemu zwiększą się możliwości zegarka. Zegarek nie wymaga wizyt u zegarmistrza, gdyż wystarczy podpiąć go do ładowania, dzięki USB. Model ten został objęty dwuletnią gwarancją producenta.

Categories:   Akcesoria, Technologia

Comments

Sorry, comments are closed for this item.